| Louise21 a întrebat:

Maine am simulare la limba romana. Stiti cumva daca notele luate se vor trece in catalog? Si inca ceva : este adevarat ca dupa simulare nu se mai fac ore in acea zi?

Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,si eu am maine simularea pentru evaluare la limba romana,insa,din cate am auzit,nu este o regula asta cu trecerea notelor de la simulari in catalog[doar daca vrea profesorul]. Oricum, aceste note vor conta pe viitor si, bineinteles, daca iei nota mare, probabil vei avea si media mare[la materia respectiva] sau invers.Pa-pa!winking

| Louise21 explică (pentru LifeIsColour):

Tu la ce ora ai simularea? big grin

| LifeIsColour a răspuns (pentru Louise21):

Buna,am avut-o de la 9 la 11happy.

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
Nu, nu se vor mai face ore dupa simulari.Se poate sa fie trecute in catalog dar asta depinde de profesor.
Succes!

| Louise21 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. :*

| Flaviucu a răspuns:

Din 2012 s-a anuntat ca se pot trece notele de la simulare(doar daca vor profesorii).

| EvaneSScence a răspuns:

Notele se trec doar daca vrea proful, nu e o regula. La sora-mea le-a trecut la romana si la mate nu, anul trecut.
Nu se mai fac ore dupa. Maine facem toti ore de 25 de minute ca sa incapa simularile.

| Ana_4223 a răspuns:

Cei de la Minister au dat ordin :
sa nu se faca ore dupa simulare
nu se vor trece in catalog