| Naspa6969 a întrebat:

Maine este ziua mamei mele. Si nu stim ce sa-i luam imi puteti da niste sugestii si.cam cat ar costa acele lucruri. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Toata dragostea ta infasurata in alte sentimente calde si inmanata cu multe zambete cordiale.
Costa doar putina imaginatie.

2 răspunsuri:
| b99kata a răspuns:

Ii poti lua un parfum care sti ca ii place sau sa ii faci ceva manual(depinde ce varsta ai) pentru ca lucrurile astea ajung mereu la inimile mamelorhappy sper sa te ajute raspunsul meu:* FuNDa?

| MINU66 a răspuns (pentru b99kata):

O veoza este tot ce vor mamele sa se trezeasca si sa-si aminteasca de tine de cate ori o aprinde sau stinge, la magazine cu obiecte confiscate sunt foarte ieftine. MINU