| madalina_3699 a întrebat:

Buna mie imi place de un baiat care e prieten cu fratele meu dar eu stiu ca si lui ii place de mine si nu stiu ce sa fac crying mie imi place mult tipu asta da imi e de ce o sa zica fratemiu crying mama e de acord. spune ca e un baiat cuminte si ca e alegerea mea da eu nu stiu ce sa fac crying voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Spune-i ca il placi, ce e asa greu. Tare si cu tupeu. Succeswinking

| HebiQwse a răspuns:

In primul rand aflai numarul de telefon si suna-l, in al doilea rand invita-l in oras la un suc orice si nu in ultimul rand spune-i ca il iubesti.

| sadyygirl9 a răspuns:

Trebuie sa incerci daca-ti place mult de el!

| RusuRadu11 a răspuns:

Sunt baiat. Daca as fi in locul tau las invita la o intalnire.Nu miar pasa ce ar spune fratemiu.