| Anutzaaaaa a întrebat:

Buna nu de mult mi-am luat un telefon cory si are si USB (cablu de date) problema este ca atunci cand il bag in calculator imi scrie acolo ceva cu hardware nou detectact si zice sa instalez nu stiu ce, prima data am crezut ca va fi simplu numai ca acum cand imi bag telefonul in unitate numai scrie nimic si nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma, dau funda la cel mai concret raspuns si vot la restul!

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Trebuie sa fi primit si un CD odata cu USB-ul, trebuie sa instalezi driver-ul nou. Dupa o sa iti mearga.

| ciupilol a răspuns:

Pai nu ti-a dat un cd care sa il instalezi pentru a putea pc sa iti citeasca cablul usb si telefonul?
daca ti-a dat trebuia sa il instalezi nu nu iti mai dadea aia cu new hardware daca nu ai cd nu stiu ce sa ii faci

| Anutzaaaaa explică:

Da, dar nu mi-a dat nici un CD, va ro g daca stiti ce sa fac acum va rog ajutati-ma