| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa vorbesc cu prietenul meu-am o relatie la distanta si nu prea avem subiecte de discutie desi avem destule in comun.Imi puteti da si mie idei despre ce as putea sa discut cu el.

3 răspunsuri:
| vyo a răspuns:

Daca ai ajuns sa nu sti ce sa vorbesti cu el asta inseamna un singur lucru 'despartirea 'o relatie la distanta nu tine oricat ai avea ceva in comun cu acea persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vorbiti despre lucrurile care le aveti in comun in felul asta nu apar certuri daca amandoi sunteti de acord cu un anumit lucrulaughing...pai vorbitiva chestii din trecut, cand ati fost mici ca sa va cunoasteti mai bine unul pe celalalthee hee... o sa apara subiecte de discutii cu timpul, poate acum la inceput sunteti prea emotionatibig grin

| marius08 a răspuns:

Ar fi bine sa va vedeti cat mai des, fata in fata, apoi o sa gasesti subiecte de discutie.