| nevermind3322 a întrebat:

Ce as putea sa discut cu prietenii afara? Am 15 ani. Va rog veniti cu idei diferite. Prietenii mei sunt genul care se mai joaca adevar si provocare, ascunselea dar stiu sa poarte o discutie di despre politica mondiala, deci va rog ajutati-ma cu cateva subiecte sau jocuri noi.

2 răspunsuri:
| GGL a răspuns:

Discutati de ce vopsea oribila are golfu ala care a trecut pe langa voi pe strada(e imposibil intr-o ora de stat pe-afara sa nu vezi cel putin un golf-daca stai la oras) si tot felul de chestii dintr-astea(nu neaparat legate de masini)

| amp a răspuns:

Deci puteti sa faceti in felul urmator, va luati un cutit si il ascutiti bine, dupa care restul se ascund, ca sa faci jocul mai picant "V-ati ascunselea.", primul care ajunge sa scuipe este taiat de cel care este la intrecere, si tot asa, prin eliminare, o sa va placa mult, iti spun eu, o alta metoda, e sa va mai maturizati putin.