| Here4u a întrebat:

Nu stiu cum sa va explic: vreau si eu cateva poze cu copii dinaceia care ii pun pe facebook si etichetez persoane. Nu stiu daca intelegeti, Asa sa fie ca la desene.
P. >S-As vrea o poza dinaia cu copii in clasa si una nu conteaza. Dar vreau 2 sau 3.
Funda! Va rog sa ma ajutati repede! Sau daca stie cineva cum sa scriu acolo la google la imagini sa imi dea.

Răspuns Câştigător
| DoodleEver2 a răspuns:

Incearca pe kamranweb.com ori pe tagmypals.com

O seara buna happy Pa - Pa wave

| Here4u explică (pentru DoodleEver2):

Am incercat dar cum se foloseste kamranweb?

| DoodleEver2 a răspuns (pentru Here4u):

Scrie pe Google "kamran web facebook tags" si dai click pe prima chestie happy bafta

| Here4u explică (pentru DoodleEver2):

Mersiiii!:*:*:*