| Bibbyshor a întrebat:

Nu vreau să râdeţi sau ceva. Vă rog. Să trecem la întrebare. Mie îmi place mult trupa One Direction şi dintre membrii trupei îmi place mai ales Harry Styles. De câteva luni încoace am vise cu el în fiecare seară. Sunt de toate felurile: perverse, dramatice etc. Vroiam să ştiu din ce cauze îl visez în fiecare seară? Seara trecuta am visat că am fost împreună (mda, vise). Mă poate ajuta cineva? Multumesc! Fundă celui care nu râde. Puţină înţelegere.

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Este o problema, dar nu foarte grava.Pui prea multe sentimente in ceea cel priveste pe Harry Styles.Fi linistita, va trece, e doar varsta.Si mie imi placea Johnny Depp, incepusem sa am o pasiune pentu el, dar a trecut. Daca vezi ca problema ta continua, atunci vorbeste cu parintii.

2 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Bună.
Tratându-ți cu seriozitate situația îți recomand să stai de vorba cu un psiholog. Poți de asemenea să vorbești cu mama ta, oricum, nu este în regulă să ai pasiunile atât de profunde pentru cineva pe care n-ai întâlnit, atins, vorbit niciodată în viața ta.

Toate cele bune.

| daηă a răspuns:

Uită-te la un film horror înainte de culcare. Te asigur că nu-l vei mai visa pe Harry Styles.