| anamarya2 a întrebat:

Hey TPU!
vreau si eu mai multe informatii despre baietii din trupa one direction happy
asa pentru fiecare in parte happy ca de ex :
Harry styles:
- cum se numesc parintii lui
-in ce an s-a nascut
-...
dau fundalaughing))

Răspuns Câştigător
| Ruxi00 a răspuns:

Harold Edward "Harry" stiluri (născut la 1 Februarie 1994, în Evesham, Worcestershire) [82], ESTE DIN Satul Holmes Chapel, Cheshire, Anglia si ONU Fost Elev de la Scoala de zboruri Holmes Chapel, o Scoala de Stat la nivel mondial. [83] Nascut la Anne mama si tatăl Des, el sunt o Sora Mai Mare, Gemma, [65], el AVEA Şapte ani când părinţii au divorţat Lor, IAR mama sa recăsătorit Mai târziu la Twist Robin. Ca un copil ONU Canta iubit, observând Elvis Presley ca gasesc unul dintre influentele vânzare. [84] Stiluri un Fost solistul trupei Alb for eschimos cu membrii trupei Duce chitarist Haydn Morris, bas chitaristul Nick Clough si bateristul Will Sweeny. [85] El o Proba pe X-Factor cu "Nu ESTE EA Lovely", primit un al Pozitiv comentarii de la raportor DIN cele Trei judecători, cu Louis Walsh, având îndoieli cu privire dacă el o Gata Fost for o Progresa version Competiţie. La Bootcamp, el o cântat "Stop Crying Your Heart Out", Inainte de o Fi Cu privire Si un puroi Intr-o Directie. El locuieste in Prezent cu Trupa Membru Louis Tomlinson, in nordul Londrei. [86] Stiluri DIN scurt Caroline Flack, de servicii medicale un provocat controverse pe scara Larga asupra mass-media Lor Varsta de diferenţa de cincisprezece ani. [87]

Niall Horan
Niall James Horan (născut la 13 Septembrie 1993, în Mullingar, judeţul Neamţ, Irlanda) un Fost născut de mama Maura Si tatal lui Bobby, El ne sunt frate Mai Mare, Greg, 23, [62], parintii au divortat cand Lor El AVEA Cinci ani. [63] El aa Fost ONU Elev de la Coláiste Mhuire, o baieti "Crestin Brothers, Şcoala [64]. [65] Inainte de o participare la X-Factor, un efectuat version jurul valorii de Patria SA, including ca ONU act de sprijin for Lloyd Daniels, din Dublin. Horan o Fost sa cante la chitara inca DIN Copilarie. Intr-ONU Interviu El s-a referit la chitara lui ca "cel Mai Bun Prezent am primit un al vreodată de Crăciun" [66]. Horan dezvăluit părinţii sai au luat act de o Canta în Timpul unei Calatorii Masina ", Mătuşa mi-a spus o EA crezut de radio o pe Fost. Exact acelaşi Lucru sa întâmplat cu Michael Bublé cu tatăl Sau el e eroul Meu Absolut, asa ca am Dori fapt, avem o poveste similară., Atât de bolnav "," [67] În 2010, el o audiţie version calitate de candidat singur for Seria un şaptea un factor X, performante. ", Primind comentarii mixte de judecători prezenţi la Proba lui, cu Louis Walsh, în favoarea lui. Doi alti judecători Si-a exprimat îndoielile cu privire la abilităţile de vânzare, cu Trei voturi DIN Patru o Fost Trimis la Bootcamp, where o cântat "Champagne Supernova", incapacitatea de a se califica for "Boys", un puroi Categoria Fost Intr-o Directie.

Zain Jawadd "Zayn" [68] (născut la 12 ianuarie 1993, în Spitalul Sf. Luca), Malik este de la vest Lane, Baildon, Bradford, Anglia. [69] Nascut la o mama Tricia limba engleză, şi Yaser britanic tatal pakistanez, el are trei surori Doniya, Waliyha şi Safaa [65]. El a crescut în Bowling de Est, situat la sud de centrul oraşului Bradford. Malik a fost un elev de la Scoala de Jos Domenii primară în Bowling de Est şi a mers la Tong High School, o scoala de stat global. [70] El a afirmat că un copil ca "am fost un pic de o mână atunci când am fost un copil pentru că am fost destul de hiperactiv. Chiar şi în casa mama mea obişnuia să-mi pună în căruciorul meu, pentru că am fost atât de plin-on. " Malik nu se încadrează în primele sale la două şcoli din cauza patrimoniului său, dezvăluind că, atunci când el şi sora sa s-a mutat de şcoli el a simtit ca montat în mai bine. [71] În 2010, Malik auditie solo în calitate de candidat pentru seria a şaptea a X Factor. Proba sa nu a fost difuzat iniţial, dar a fost demonstrat după seria sa încheiat de companie arată Xtra Factor. Malik a fost observat pentru a deveni nervos în Bootcamp, şi când i s-a spus că trebuia să danseze, a decis să rămână în culise, care rulează în mod eficient riscul de eliminare. Cowell a observat lipsa de dans şi Malik, a mers în culise şi la convins să se întoarcă. [72] La Bootcamp Malik nu a reuşit să se califice pentru "Boys", categoria şi a fost pus într-o direcţie. Malik din X Factor coleg de concurent, Rebecca Ferguson, care a provocat controverse, din cauza diferenţei de vârstă şase ani. Relaţia sa încheiat după 4 luni împreună. În noiembrie 2011, Ferguson a declarat următoarele într-un interviu: "Eu si Zayn doar a crescut în afară Îi doresc toate cele bune.". [73] are patru tatuaje, numele bunicului său, în limba arabă pe piept, Malik, un Yang Yin semneze, în încheietura mâinii stângi, un simbol pe stomacul său şi un semn de pace pe braţul său drept [74]. [75]

Liam Payne
Liam James Payne (născut la 29 august 1993), este de la Wolverhampton, West Midlands, Anglia, născut la primele trei săptămâni de la mama lui Karen şi Geoff tatăl, [76], el are două surori mai mari, Ruth şi Nicola. [65] Până la vârsta de Payne a avut patru teste regulate efectuate în spital, medicii observat unul dintre rinichi a fost plin de cicatrice si disfunctionale, pentru a face faţă durerii a avut 32 de preparate injectabile în braţul său în dimineaţa şi seara, ca un copil [77]. El sa descris pe sine ca o "baiat obraznic de la şcoală", de la şcoală el a încercat pentru echipe, în cele din urmă încerca pentru echipa de cross-country, vine prima "De atunci am fost tot timpul de formare şi obţinerea de până la ora 6 pentru a rula de kilometri. La vârsta de 12 m-au pus în şcolii sub 18 ani echipa. " Payne a fost agresat in scoala si a luat lectii de box, spunând că "este nevoie pentru a găsi o modalitate de a mă apăra, am fost, la 12 ani, lupta trainer 38 de ani. Mi-am rupt nasul meu, a avut un timpan perforat şi Am fost mereu vine acasa cu un zdrobit, cu faţa umflată. Dar mi-a dat încredere am destul de bine in urmatorii doi ani. ". [78] El a fost un elev de tehnologie de muzică de la City College din Wolverhampton [79]. Payne a avut audiţie în 2008 la seria X Factor de-a cincea când el avea 14 ani şi a ajuns la casele judecătorilor, cu toate acestea, Simon Cowell a crezut că nu era pregătit pentru concurs şi la rugat să vină înapoi în doi ani. Payne a venit înapoi şi proba din nou cantand "Cry Me A River", primit cu aplauze de la public şi Simon Cowell. La Bootcamp, el a cântat "Stop Crying Your Heart Out", înainte de a fi respins şi a pus într-o direcţie. În ceea ce priveşte un singur rinichi funcţional lui Payne a spus, "Eu trebuie să fie atent să nu bea prea mult, chiar şi apa, şi am să mă ţină la fel de sănătos ca posibil." [77] Payne este în prezent într-o relaţie cu dansatoare, Danielle Peazer. [80]

louis Tomlinson
Louis William Tomlinson (născut la 24 Decembrie 1991, [88]) ESTE DIN Doncaster, South Yorkshire, Anglia, născut la mama si tatăl Johanna Mark [89] El sunt Patru surori Mai Mici: Charlotte, Félicité, Si Gemenii Daisy Si Phoebe, Lor părinţii separat în 2011. [65] Daisy si Phoebe o avut roluri ca Copii de pe Un show numit Prieteni Fat, El VA merge de-a lungul si de o Servi CA al ONU plus, Dupa Prieteni Fat una care participă la o Şcoala de îngrijire acţionează din Barnsley. El o Jucat Intr-ONU Teatru numit ITV1 daca te-am avut, Si o avut o Mică Parte DIN Waterloo Road. [84] El o Fost ONU Elev clasa unu. Şasea, la Sala Crucea Scoala, o Scoala de Stat cuprinzător, Si ONU Fost Elev al Scolii Hayfield Ca elev al ONU de la Sala Cruce, Tomlinson o Jucat in mai multe productii muzicale. [90] [91] În 2010, Tomlinson auditie solo în calitate de candidat for Seria un şaptea un X Factor. Tomlinson auditie for X Factor, cu Piesa "Hey Nu Dalila", primind voturi de la TOATE cele Trei judecători. La Bootcamp, el o cântat "fata sa te simti Dragostea mea" Inainte de o Fi Cu privire Si un puroi Intr-o Directie. Tomlinson locuieste in Prezent Membru al trupei, cu stiluri Harry, în nordul Londrei [86]. Tomlinson Este din Prezent Intr-o relaţie cu Modelul Hollister si studentul la Universitatea Manchester Calder Eleanor. [92] [93]

Funda? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxi00):

Greu cu google translate, nu? Greu.

45 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Greu dom'le să dai un search pe ghioagăl.

| anamarya2 explică:

Da... foerte greuu laughing) mai ales pentru o lenesa asa ca mine laughing)

| TheLastDancer15 a răspuns:

Buna.
Am vazut ca iti place One Direction si vroiam sa-ti zic: Avem pe facebook un grup al fanelor 1D din Romania. esti cumva in el? Daca nu, vrei sa te adaug? big grin
Acolo o să afli totul despre băieţi!
Suntem foarte multe fete care ii iubim pe baieti si avem toate noutatile despre ei.♥ Eşti interesata? Daca da, atunci trimite-mi te rog si facebook-ul tau ca sa te adaug in grup. Multumesc big hug big grin.

| anamarya2 explică (pentru TheLastDancer15):

Da! numelemeu d epe facebook este Anna Yopy laughing

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru anamarya2):

ţi-am dat cerere de prietenie happy. să-mi accepţiwinking

| Summerismine a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Vreau si eu sa intru in grupbig grin:* ce tip de fete ii plac lu harry? adica cum ii place lui sa fie o fata big grin

| Pandicorn123 a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Vreau eu sa intru in acel grup daca nu te superi si eu ii ador ♥

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru Pandicorn123):

ţi-am trimis cerere de prietenie :*. accepta-mi şi te adaug. şi anunţă-mă dacă mai cunoşti persoane interesate
:*

| fancullo a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Adauga-ma te rog si pe mine in grup... Lucika Adam pe facebook sau gaseshtema pe linkul acesta https://www.facebook.com/lucika.adam

| DeutzaMika a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Vreau si eu in grup puppy dog eyes
Deutza Miky puppy dog eyes

| ImperfectlyPerfect a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Si pe mine ma pui? te rog:o3 uite facebook-ul meu: https://www.facebook.com/bya.byanca.583 pls:o3:*

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru DeutzaMika):

(Nebunia De Afara)? mai ai si numele asta pe facebook? big grin daca nu, da-mi un mesaj privat cu link-ul fb tău :* dacă da, ţi-am trimis cerere de prieteniebig grin

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru ImperfectlyPerfect):

ţi-am trimis cerere de prietenie big grin când îmi accepţi te adaug :*

| Cristina1Dforever a răspuns (pentru Summerismine):

Pai sa fie romantica, sa zambeasca muuuult, sa nu tipe sa nu se drogheze sa nu bea laughing aa...sa stie sa dea o imbratisare si ii place cand o fata adoarme in poala lui

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra97_9890 a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Vreau si eu in grup :o3 iata fb meu : http://www.facebook.com/justina.juss
Multumesc :*:*

| Bimbi98 a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Heey vreau si eu sa intru in grup...te roooooggglove strucklove strucklove struck

| AndryMalik a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Buna! as vrea sa intru si eu in clubul vostru adresa mea de facebook este Andraduza Andry

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru xAnddre):

Ti-am trimis cerere de prietenie ca sa te adaug. numele meu e (Andreea Maria Miclăuş) accepta-mi :*

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru AndryMalik):

Ti-am trimis cerere de prietenie sa-mi accepti big grin numele meu pe fb e Andreea Maria Miclăuş

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru Bimbi98):

Da-mi fb tau big grin (in mesaj privat sau aici ) :*

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru Alexandra97_9890):

Andreea Maria Miclăuş e numele meu si ti-am trimis cerere. sa-mi accepti ca sa te adaug:*

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru Madda69):

Sa-mi accepti cererea de prietenie (Andreea Maria Miclăuş) şi te adaug :*

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru xAnddre):

Accepta-mi cererea de prietenie pe fb (Andreea Maria Mcilăuş ma cheama acolo)

| Mentossss a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Aaa deci tu te ascundeai sub numele asta de 'm-ai descoperit aseara'. laughing)) Like a boss, ma simt mandra ca de la tine am aflat de grup.

| andreea73 a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Poti sa ma bagi si pe mine in grup te rog?

| iKaede a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Heii, daca nu te superi, ma poti adauga si pe mine? :3. Sunt o mare fana 1D

| alexandrutza98 a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Http://www.facebook.com/andra.alice.98 ma putei baga si pe mine in grup?

| Tvd_Izabela_1997 a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Si eu vreau facebook-ul meu este Izabela tvd

| DianaSweetSel a răspuns (pentru Summerismine):

Amuzanta, cu simtul umorului si sarcastica.

| claide a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Adauga-ma pe mine Cernat Alex Andru

| AndraEatsyourBrain a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Vreaaau siii eu in grupu' acela. sunt mega fanaa. love struck poti sa ma adaugi?

| Mentossss a răspuns:

Ma primiti si pe mine in grup?; o3

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru Mentossss):

Sigur :* dă-mi fb tău sau un mesaj privat cu link-ul fb tău :*

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru Mentossss):

Siguurr. da-mi fb tau :*

| Mentossss a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Pai, eu am intrat intr-un grup de ceva luni, dar nu stiu daca e acelasi de care vorbiti voi. Cum se numeste cel in care esti tu?

| TheLastDancer15 a răspuns (pentru Mentossss):

One Direction România big grin

| PriliBlueBlood a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Vreau si eu in grup :o3 Fb-ul meu este https://www.facebook.com/ChuppaOrange

| Soowhaat01 a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Hey! Vreau și eu să intru în grup dacă nu te superi. puppy dog eyes. Îți dau mesaj cu numele meu?

| cosminaaly a răspuns:

Cauta pe internet.

| Mihalache_Mihaela_1994 a răspuns:

Pot intra si eu? sunt mare fana Harry