| ĐǿŁŁY a întrebat:

Buna happy Numele meu este Claudia Alexandra... Ce nume sa-mi pun pe facebook? Pentru ca unii zic ca numele 'Claudia' ar fi barbatesc si multe chestii. Si as vrea ceva mai special puppy dog eyes

Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Şi, mă rog, care e acel intelectual care te'a minţit că ar fi "Claudia" nume bărbătesc?laughing. E nume de tipa toată ziulica! Şi e foarte drăguţ Alexandra Claudia, mai ales Alexandra (nu, nu are legătură deloc cu faptul că aşa mă numesc şi euwhistling)
Succes!

| ĐǿŁŁY explică (pentru Tweetymrrr):

Pai, era o colega cea care mi-a zis ca numele meu ar fi 'barbatesc' straight face laughing

| Tweetymrrr a răspuns (pentru ĐǿŁŁY):

A stat ea mult să se gândească.oh go on

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Hmm thinking

Pe Facebook trebuie să pui numele tău big grin

Nu pune nume de cocalari si pitzi cuma ar fi : Bombonika tha Pisi ta brunetzica blondina etc laughing

P.S Claudia nu e nume bărbătesc rolling on the floor

| Cezar a răspuns:

Claudia? laughing Nume bărbătesc? laughing Să îl scuipi pe aia/ăla în faţă care a zis asta.

Masculin : Claudiu
Feminin : Claudia

Tare aş dori să cunosc acel factor y inteligent care o zis astahee hee
Succes tongue

| NMarii a răspuns:

Cum sa fie "Claudia" un nume barbatesc? No way! Este numele tau. De ce tii cont de parerea lor? Eu zic ca cel mai bine ar fi sa iti pui numele tau intreg. Nu din alea de genul zuzzy, pissy, etc. Te pup:*