| anonim_4396 a întrebat:

numele meu este Ionut si as vrea sa va adresez o intrebare.
Am mancat astazi un rulou cu mere ce continea 1, 5% grasimi iar in rest numai ingrediente de post.
Eu tin post pentru ca vreau sa ma spovedesc si impartasesc.
Va rog imi puteti spune daca este de post sau de dulce?

Răspuns Câştigător
| flaby a răspuns:

Este de post te asigurwinking am mancat si eu si iti pot garantawinking

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Multe produse din comerţ conţin grăsimi fără măcar să aibă specificat pe etichetă acest lucru. Acesta să fie singurul tău păcat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai cumparat prajitura respectiva de la raionul pentru diabetici nu ai de ce sa-ti faci griji, in cazul in care nu sa folosit grasimile vegetale este vina lor nu a ta ei iti poarta pacatele

| IonutzWoW a răspuns:

Am cumparat acest produs de la un simplu magazin, iar pe el nu era specificat ce grasime este.