| ALEXANDRAluci1996 a întrebat:

o sa incep direct, acum 2 saptamani mi-a venit ciclul care m-a tinut 4 zile dupa am facut dragoste cu prietenul,iar in timp ce faceam dragoste mi-a venit iar ciclul,adica aseara,intrebarea mea e daca sunt insarcinata sau daca am facut avort spontan sau poate nu am nimic? Astept raspunsuri, multumesc.

3 răspunsuri:
| ALEXANDRAluci1996 explică:

Nu a fost prima oara si am facut neprotejat...Multumesc oricum...

| ALEXANDRAluci1996 explică:

Am citit cate ceva despre avortul spontan, adica simptomele, pe mine ma doare burta de vreo 3 zile, spatele la fel, iar aseara mi-a venit iar ciclul care a trecut acum o saptamana...Am facut dragoste cu prietenul meu dar nu si-a dat drumul in mine...si vroiam sa stiu care varianta e mai aproape de adevara din alea trei de sus, adica daca sunt insarcina, am facut avort spontan sau este doar o dereglare?

| Lora001 a răspuns:

E prima oara cand faci asa ceva? Daca da este normal ca sa iti curga sange...Asta inseamna ca nu mai esti virgina (daca a fost prima oara). Daca ai facut protejata, nu poti ramane insarcinata... Sper ca te-am ajutat. Merit Funda?