| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy. Pentru cei care joaca Barnbuddy pe hi5 sau facebook... ati putu folosi vreodata Cheat Engine ca sa va puneti credite sau monezi?

2 răspunsuri:
| BaIeTzaS a răspuns:

Da am folosit si ce sa vezi aveam banii eu i-am dat 999. 999 dar dupa ce am dat sa ii cheltui sau refacut la loc cat aveam si inainte adica 300. 000laughinglaughing credite nu merege cred ca numai pe facebook!

| SiLvIuLeTz2011 a răspuns:

Https://www.facebook.com/silviuletz da-mi add ca friends si da-mi un mesaj cu textul "vecini pe BB"