| sabinaGabriella a întrebat:

peste cateva zile va fi ziua unui prieten.as vrea sa-i trimit ceva pe mess, deoarece e plecat in alta tara.si nu pot sa-i ofer un cadou personal... sper sa ma ajutati cu un colaj ceva.astept sugestii.

2 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Foloseste un program ca sa decupezi fragmente din melodii in care se specifica cat de mult inseamna prietenu pentru tine. dupa aia uneste fragmentele din mai multe melodii si asa ii faci un colaj muzical foarte dragut. alege fragmentele de mel cele mai potrivite pentru a`i trimite un mesaj cat mai adevarat. big grin

| sabinaGabriella explică:

Multumesc pentru sugestie.