| Florin123y a întrebat:

Pot spune ca am asa o fobie care ma macina de mult timp,anume Frica de intuneric,
Am o frica extrem de mare,de intuneric,sau cans sunt singur intr-o camera,simt o prezenta nedorita si malefica,dar imi dau seama ca este imaginatia mea.
Cel mai probabil,este din cauza urmariri filmellor horror, din copilarie, nu stiu cum sa scap de aceasta fobie.Help!

2 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Daca iti dai seama ca e doar imaginatia ta, de ce iti mai e frica?

| Alexandra4500 a răspuns:

Cel mai bun remediu, stai pe intuneric.