| Gdeni a întrebat:

Buna prieteni! aveti idee de unde pot sa cumpar sdi eu o papusa monster high in Ploiesti? e pentru vaca de soramea.e obsedata de papuusile astea si noaptea le viseasa. intru pe youtube si mi se afiseaza la recommended for you numai clipuri cu papusile astea. daca ma ajutati va voi fi f recunascatori. poate si daca stiti vreun pret?:X:X:X

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

laughing)) da niste bucati de plastic cu toale si parrolling on the floor) 2 milioane

7 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Uite aici sa cumperi online... nu tin minte sa fi vazut asa jucarii prin Ploiesti...

| Gdeni explică (pentru beastboy84):

Unde aici?laughing

| beastboy84 a răspuns (pentru Gdeni):

Scuze :)))) http://www.jucarii.com/......ster-high/

ma jucam si m-am grabit sa pun linkul da am uitat:))

| Gdeni explică (pentru beastboy84):

Scumpe rau ale dreaku...

| beastboy84 a răspuns (pentru Gdeni):

Ii mai iei?laughing)

| Gdeni explică (pentru beastboy84):

Ii fac eu una din carpe laughing)

| beastboy84 a răspuns (pentru Gdeni):

rolling on the floor)) cel mai bine laughing si mai ieftin+))

| beastboy84 a răspuns (pentru Gdeni):

laughing)) da niste bucati de plastic cu toale si parrolling on the floor) 2 milioane