| anonim_4396 a întrebat:

Problema e asa:mi-e frica de fantome si nu stiu cum sa scap de aceasta fobie!(Scuze categoria)(apropo, am 9 ani)

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Na bine la anii tai este si normal sa iti fie frica de fantome.Frica dispare o data cu varsta.

| Frunziix3 a răspuns (pentru mdany):

Aveai dreptate acum am 10, a trecut vre un an si frica a disparut.Mersi.

3 răspunsuri:
| 1mi2ru3na4 a răspuns:

Pai nu te mai gandi la ele ca nu exsista

| kity00 a răspuns:

Buna eu am 12 ani si inca mi-e frica de fantome! nu am putut sa scap prea usor. tu poti sa scapi cum am scapat si eu! am dat drumul la televizor si l-am lasat 15 minute timp in care eu am adormit. asa ai si lumina si iti si vorbeste cineva!