| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi aratati ce ficuri vau placut cel mai mult cu Sasuke si Sakura?

Răspuns Câştigător
| RoseQueen a răspuns:

Pai depinde, adica eu am citit zeci si nu le mai stiu numele la toate. Uite ceva din ce-mi amintesc si au fost destul de bune:
Money vs Love(e terminat si e extraordinar, dar e +18)
Inimile noastre bat rock(e bun, dar la fel ca primul nu e "stil ninja")
Sakura-Ingerul Negru(am citit doar primele 6 capitole pentru ca e mare, dar chiar bun si e "stil ninja")
Mai e unul care nu-i mai stiu numele, dar e superb si vorba despre Sasuke si Sakura si un caiet magic si doi dragoni desenati Hannu si Zarna(e excelent, dar nu e terminat).
Mai e unul "stil ninja" cu o fata Sheherezada si mai multe care e iarasi bun.Si bineinteles restul... unul cu Sasuke cand e intr-un clan de mafioti, iar bun si unul cand e fratele lui Tenten si multeeeee.Cauta si pe animezup sau animekage ori pur si simplu scrie la google si vei gasi o groaza(eu asa am facut si am citit cred numai pana acum peste 60).
Mult succes! Sper ca ti-am fost de folos!

| aly19223 a răspuns (pentru RoseQueen):

Mersihappy

| RoseQueen a răspuns (pentru aly19223):

Pentru putin!happy