| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy Puteti sa ma ajutati si pe mine?happy
As vrea si eu cateva exemple de "porecle" pentru numele meu...Andradabig grin
Dau fundita pentru cele mai originale si interesantebig grin

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Bunahappy! Anda, Andy, Andry, Andra, Anduta, Andita, Andu`winking.

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,
Dada,
Andra,
Andy,
etc...

| Tourniquet a răspuns:

Andrada - Andra, Andry, Andre, Andrady, Andrade, Andry, Andruta, Andy, Dutza, Andrutuca laughing.

Pa, pa.

| JustMe a răspuns:

Andra, Andy, Andu, Andutza, Anda, Dada, Andrita, Ada, Ande, Utza(de la Andrutza), Andru

| Happyness a răspuns:

Andra, ada, ady,

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Andy, Dady, Anda, Dada

| cris_3682 a răspuns:

Andra, Anda, Ada, Dana, Rada, sau chiar Andy. Sau, o porecla care sa nu aiba nicio legatura cu numele tau, dar care sa insemne ceva important pentru tine.