| Gabriela_Elena_1997 a întrebat:

Astazi a avut loc olimpiada de limba romana, 23.02.3013,etapa pe municipiu in Bucuresti. Stie cineva un site pe care se gasesc rezultatele?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te ajută, http://www.olimpiade.ro/olimpiade.ro/content.php?cid=rezultate
Succes!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Patricia13BlackCat a răspuns:

Ismb.edu.ro

| Gabriela_Elena_1997 explică:

Mersi,dar nu este nevoie!

| Gabriela_Elena_1997 explică:

Ei bine, sa stii ca am cautat pe net toate variantele posibile si peste tot sunt anunturi vechi happy

| Gabriela_Elena_1997 explică:

Rezultatele sunt afisate de aseara dupa ora 6. Dar sunt doar in liceul respectiv happy