| anonim_4396 a întrebat:

Buna/Salut!
Am o intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti, care este primul lucru care v-ar trece prin minte cand un baiat va spune ca este virgin si are 35 de ani? Nu cum reactionati, primul gand. Vreau sa precizati daca se poate si ce sunteti, baiat/fata.
O curiozitate, atat

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ești atrăgător pentru sexul opus sau ești asexual, ca unu atrăgător făcea sex de multi ani, fizicul nostru este expresia genelor noastre, mama natura nu vrea sa te reproduci, stiu ca suna trist, eugenic, dar asta e realitatea indiferent de cat de idealist vedem lumea, exista invidizi care au carisma, sunt populari, le face placere pers care vb cu res pers si mie mi se intampla sa judec se numeste efectul hallo, suntem fiinte emotionale nu rationale

nu asculta de ala de mai sus ca a bagat o fata in faliment si scandal cu familia ei, apoi o hartuieste in continuare, vezi de prieteni realisti nu ipocriti

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Că are un defect (de care, poate, nici el nu e conștient, de ex, are o atitudine respingătoare), ori nu are sex-appeal la femei.

| SilentRain a răspuns:

Nu are nimic, daca nu are vreo 40 de boli mintale laughing

| mentholinks a răspuns:

E sarac. Costa 10 euro mhuia.

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

30euro.
dai 3 la pret de 1?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aș rămâne uimită. Cred că pot exista mai multe situații... poate e creștin și încă nu a întâlnit persoana potrivită pentru a se căsători sau poate nu știe să se poarte cu o fată și le-a speriat pe toate sau...alt motiv.

| alexandradlr a răspuns:

Nicicum. Nu a avut noroc

| Forneticugem a răspuns:

Este virgin și atâta. -_-

Dacă ești virgin nu ești prost
Dacă ești virgin nu ești închuiat la minte
Dacă ești virgin nu ești fraier
Dacă ești virgin nu ești urâta
Daca ești virgin nu ești ratata in viața

Dacă ești virgin ești un om asta este cel mai important mulți nu știe ce înseamnă sa fi om cu adevărat

Nu înțelege care este faza dacă are 35 și este virgin? Unde este probleme? Dece sunt judecați oamenii ăștia care au vârsta asta și sunt virgini?

| florin926481f a răspuns (pentru Forneticugem):

Zici tu asa dar chiar e o problema, nu din punct de vedere social gen in cercuri de prieteni si asa mai departe dar daca de exemplu sa zicem vrei sa-ti faci o relatie asta chiar e o chestie ciudata sincer.

| RAY a răspuns (pentru florin926481f):

Eu mi am luat inima in dinți si am mers la una

| Forneticugem a răspuns (pentru florin926481f):

Ma poate omul ăla nu a vrut sa facă pana la vârsta aia ce mulți o facă din plictiseala și aventuri el nu a simțit nevoie deci? Dece ar fi ciudat nu intelge așa este omul ăla așa este felul lui nu văd unde este probleme chiar nu văd nu trebuie judeca sau marginalizat ca este virgin la vârsta aia nici un ciudata nu este ce dreacu aveți

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Eu, ca baiat, cu 17 ani mai mic decat el, i-as crea in primul rand o stare de disconfort daca mi-ar spune asta, indiferent de context. Dar pentru primul meu gand, contextul conteaza. Daca il intreb dintr-o data si imi spune, ma voi mira si il voi intreba ceva de genul: "Pai cum asa?" Prefer sa aflu mai multe detalii decat sa imi creez o parere din prima