| Liviu87 a întrebat:

Sami cumpar telefon nou? sau nu?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce trebuie sa ne spui noua acest lucru? Faci ce vrei si cum vrei.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu.

| Xtadelo a răspuns:

Si eu vreau sa-mi cumpar un pix nou, ce zici, sa mi iau sau nu?

| LolaLollita a răspuns:

Decizia finala va fi a ta. Insa uite parerea mea.
Daca nu ai un telefon stralucit si iti doresti neaparat unul, cumpara-ti.
Insa daca ai un telefon care te multumeste si iti permite sa te descurci, atunci pastreaza banii. Ii poti folosi pentru a achizitiona altceva de care ai mai multa nevoie.

| Cherilyn a răspuns:

Cu ce te incalzeste parerea noastra?

| cristiiiiiii a răspuns:

Depinde ce telefon doresti sa achizitionezi. Unele telefonane second hand pot fi mai bune decat unele noi

| Indestructible a răspuns:

Nu cred că un telefon nou te-ar ajuta să înveţi să scrii corect. thinking

| DeyutzaDeea a răspuns:

Daca ai bani, cumpara-ti! laughing

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Si eu am avut aceeasi dilema, am fost si m-am interesat, dar nu am putut sa-mi iau pe cel care am vrut(era un moft, fiindca am 2 telefoane pe touch ) si nu mi-am luat...depinde de tine daca iti trebui, cumparatiwinking

| maria2231 a răspuns:

Îți recomand telefoanele la mâna a doua pentru că nu-ți va părea rău dacă se strică sau dacă îl pierzi.
În plus, în ultima vreme schimbăm destul de des telefoanele și nu mai e convenabil să le cumperi de noi.
Îți recomand acest site: https://anunturigratuite88.ro/......trocasnice
Aici poți găsi telefoane second hand foarte ok.

| MoonPyramiD a răspuns:

DA! Uite aici! http://bit.ly/2qdQMXw