| AnimalLover02 a întrebat:

Buna,scuzati categoria. Cine stie sa-mi dea niste sfaturi, ca sa treaca cat mai repede timpul?

FUNDA pentru cele mai multe si bune sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Buna
Ieși cu prietenii pe afara, joaca jocuri, citește ceea ce îți place, vorbește cu prietenii tai pe internet, fa lucruri care te fac fericit si timpul trece fără să-ți dai seama,

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Deseori cand gasesc un serial care imi place ma uit la 2 sezoane intr-o zi si timpul pare sa treaca repede. vreau sa zic gaseste ceva ce iti place sa faci

| ShiroNeko a răspuns:

Citeste,uita-te la un film,deseneaza,cauta prin sertare vechi,incearca sa te machezi ciudat,sau poti urmari un anime( Asta e cea mai buna metova pentru a-ti face ziua sa curga mai repede.cel putin din punctul meu de vedere ) c:. Recomand sus si tare Kuroshitsuji,Gosick, Another, Free!, Death Note, Inu X Boku SS, SAO, K-project, Durarara, Ouran koukou host club, Aoi Bungaku, Baka to test si Trigun ( ^w^)! Daca vrei vreun film sau orice altceva, nu te sfii sa-mi dai un mesaj :3.