| AnimalLover02 a întrebat:

Buna,scuzati categoria. Cine stie sa-mi dea niste sfaturi, ca sa treaca cat mai repede timpul?

FUNDA pentru cele mai multe si bune sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| Damii a răspuns:

Buna!
Uite, poate ti se pare ciudat, dar eu pastrez un caiet in care scriu scrisori. Cand am ceva de spus, scriu, chiar daca nu vede si aude nimeni. Uneori, imi scriu mie. Imi dau seama ca am multe sa-mi spun. Le scriu alor mei si le scriu necunoscutilor. Le spun povestea mea.
Nu stiu daca iti place sa scrii, daca ai talent la asa ceva, dar incearca macar o data. Scrie tot ce gandesti iar peste timp, reciteste. Te vei cunoaste cu adevarat.
Nu vreau sa par o ciudata, ti-am spus doar ce fac eu ca sa imi ocup timpul.
O seara frumoasa!

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Cel mai bun sfat daca stii putin engleza:
Don't grow up, It's a trap! happy