| RafaellaElla a întrebat:

Se poate ca pe Instagram sa existe eroarea sa apari pentru mult timp ca esti online, cand de fapt nu mai esti de ceva timp?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu.
Dacă vrei ca ceilalți să nu îți vadă prezența, umbli la setări si debifezi "Vizibilitate prezență", dar în acest caz nici tu nu mai poți vedea prezența celorlalți.

| n1c0t1n333 a răspuns:

Salut. Da... Se poate. Aceiasi eroare o am si eu... doar ca mie imi apare ca sunr inactiv cand de fapt sunt activ. Inca nu am gasit o rezolvare la aceasta eroare sad.

Dar ca sa iti raspund la intrebare: da. Exista aceasta eroare.

Sper ca te-am ajutat happy