| Sufletel92 a întrebat:

Cum faci la facebook ca sa nu mai apari cand esti online?
\Fundiţă/ big grin

Răspuns Câştigător
| xMary a răspuns:

La chat sa nu apari online? Daca da, e simplu!happy.Dai la "Chat"-> "Optiuni" -> "Deconecteaza-te"

Sper ca te-am ajutatkiss. Funda?happy

9 răspunsuri:
| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Te duci la "CHAT".Dai la "Optiuni". Si apoi : "Deconecteaza-te". Sper ca te-am ajutat.

| delonia a răspuns:

Te duci jos la chat si dai optiuni -deconecteaza-te dar mi se pare ca atunci cand intrii a doua oara trebuie sa te reconectezi tot de acolo

| MasterOfDisaster a răspuns:

Deschizi acolo la chat, jos, dreapta.
apoi la options dai click.
apoi go offline.
winking

| passenger a răspuns:

Te duci la chat si dai "go offline"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la chat.dai optiuni si dai deconectare
sau in engleza:chat-options-go offline... fundabatting eyelashes

| anonimanonima a răspuns:

Chat faarolling on the floor

| 5dfsd3612 a răspuns:

Hmm. E foarte usor : apesi pe chat, apoi pe optiuni si sus este deconecteaza-te.
Daca vrei sa fii online pur si simplu apesi chat!

| Alin_6165 a răspuns:

Chat -> Options -> Go Offline (Prima de sus) Fundabig grinlaughing

| tab a răspuns:

In dreapt jos scrie chat si cate persoane sunt online. apesi pe el, iar apoi apesi pe optiuni si apesi deconecteazate. funditalove struck