| Bledea_Deya_1999 a întrebat:

Buna seara am facut un cost suplimentar de 1, 44 euro ce înseamnă asta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca pe lângă abonamentul lunar pe care îl plătești, vei mai plătit 1, 44. Adica dacă ai abonament de 15 euro, pe lângă ăștia se adaugă aia 1, 44 și și grija ca dacă mai faci cost, se tot adăuga la factura.

| Bledea_Deya_1999 explică (pentru anonim_4396):

Si il lei cat ar veni sa plătesc?

| AliceNeye a răspuns:

Ca vei plati in plus la factura.

| Bledea_Deya_1999 explică (pentru AliceNeye):

Si cat imi vine in lei sa platesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bledea_Deya_1999):

Acum sincer nu știu cat e un euro, dar cauta cursul valutar ai înmulțeste 1, 44 cu valoarea unui euro și asa vei afla cat ai de plătit. Oricum, cei de la compania de telefonie mobila îți vor calcula după cursul valutar din ziua în care trimit factura, dacă azi e 4, 43 și când îți va veni factura e 4, 45, vei plăti la valoarea de 4, 45. 1, 44 vine aproximativ cam 7 lei, nu e mult, dar ai grija sa nu mai faci cost.