| Ionutz_Petrisor_2000 a întrebat:

Buna seara, am ramas in pana de idei pentru glume cringe/ seci/ expirate. Daca vreti sa imi dati glume si trebuie sa imi dati va dau funda, cele mai seci primesc funda!

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Am sa-ti las aici cateva, sper sa fie asa cum iti doresti:
*-Auzi, tatăl tau e pompier? Ca esti arsă rau.
*Mutul îi spune Surdului ca un Chior a vazut un Schiop alergand dupa un Chel sa il traga de par.
*Pe o stanca erau doi vulturi, unul gri si unul era sa cada.
*Cica un lup dadea tarcoale la o stana. La un moment dat s-a oprit. De ce?
Pentru ca nu mai avea tarcoale.
*- V-am povestit vreodata despre mine? Minele sunt niste gauri din care ies minerii!
*El si cu ea stau pe marginea prapastiei. Ei i se facu cald. El îi facu vant.
*O rosie statea in mijlocul unei autostrazi. Alta îi spune:
- Ai grija! Vine un camion!
La care ea raspunde:
-Ete. fleoşc!
Meriti"a doua sansa"