| Piticiubeşteciocolatacaldă a întrebat:

Bună seara! Aş vrea cât mai multe răspunsuri.
Sunt brunetă, dar vopsită. Părul meu natural este şaten deschis. Nu l-am mai vopsit de astă-vară, dar în casă pare tot brunet. La lumină, este o nuanţă de şaten. Întrebarea este, dacă mă vopsesc un şaten deschis, o să îmi iasă având în vedere că e nevopsit de 4-5 poate chiar 6 luni?
Ofer fundă, vot şi mulţumiri sincere!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| Picasso a răspuns:

Facem dragoste?

| Bubu4 a răspuns:

Si eu am fost vopsita brunet si am parul saten natural ..stiu ca m-am facut cu nuantator. a fost brunet vreo 2 saptamani, dupa a inceput sa se duca culoarea la spalare, inclusiv vopseaua permanenta. si s-a facut aceeasi nuanta de la radacina pana la varfuri. Poti incerca tongue

| DragosM8 a răspuns:

Nu o sa iti iasa

| Diana_Oana_1991 a răspuns:

S-ar putea sa iti iasa dar numai pe portiunea unde a crescut parul tau cu culoarea sa naturala, pe cel vopsit cu negru nu va iesii, singura posibilitate e sa il decolorezi, dar se distruge groaznic

| Tass_Daissy_1984 a răspuns:

Da.e putin mai dificil dar se poate.in primul rand faci o decolorare usoara.nu te speria de rezultat(va iesi portocaliu). lasi sa treaca o zi si te vopsesti cu culoarea dorita.mult succes.