| Floryn9 a întrebat:

Cum as putea sa-i selectez pe toti prietenii mei de pe facebook sa le trimit o invitatie la o chestie? Niste pasi va rog?!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand esti pe invitatie alegi distribuie si pui numele tuturor, le apare la fiecare postarea.

| Floryn9 explică (pentru mgtow):

Eu nu vreau sa distribui, vreau sa-i invit la o chestie, cum pot sa-i selectez pe toti deodata? Adica sa nu stau sa le scriu numele fiecarei persoane... adica sa-i selectez pe toti si sa dau invita si gata, stii?

| mgtow a răspuns (pentru Floryn9):

Trebuie sa stai la rand cu fiecare in parte. Incearca intr-un grup de prieteni poate merge mai repede.

| Floryn9 explică (pentru mgtow):

Asa e naspa sa selectezi fiecare persoana, eu ma refeream poate este vreo smecherie sa-i selectezi pe toti, dar asta e, nu stau sa-i selectez 1-1 ca nu-mi place si ca trebuie sa stai mult timp..., mersi oricum.