| anonim_4396 a întrebat:

Bună Seara!
M-am hotărât să-mi închid contul pe TPU. Înainte de toate aș vrea să știu părerea voastră despre decizia luată. Să-mi închid sau nu contul de pe site? Există useri care i-am ajutat sau am încercat să îi ajut și au fost mulțumiți? Părerea voastră contează!
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

De ce sa-l inchizi? Lasa-l! Mie imi place. Eu ma distrez in fiecare zi cand vad ce tampenii sunt unii sa gandeasca. Totusi ai si tu dreptatea ta si faci ce vrei. E decizia ta. Bafta!

33 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Parerea mea, nu are rost sa-ti blochezi contul dintr-o prostie. Sunt sigura ca sunt destui care au fost ajutati de raspunsurile tale, asa ca, chiar nu merita.
O seara placuta si ramai printre noi! happy

| Azµre a răspuns (pentru Adry05):

Mulțumesc pentru răspuns, ai fost sicneră, apreciez acest lucru.

| Adry05 a răspuns (pentru Azµre):

Nu aveam motive sa mint. Fiecare raspuns a fost folositor in felul lui. Chiar si cele stupide. Au avut menirea sa ne faca ziua mai frumoasa cu-n zambet.hee hee

| Musique a răspuns:

Sunt sigură că ai ajutat pe cineva, însă nu trebuie să ceri atenței pentru asta.

| Azµre a răspuns (pentru Musique):

Nu cer nici o atenție. Vroiam să văd dacă mai este și altă lume cu capul pe umeri pe acest site. Nu numai copii cu nasul pe sus și răsfățați.

| CrazyPittica a răspuns:

Sunt de acord cu Xenya.Ai ajutat multa lume care a avut nevoie de tine si iti multumim! Cat despre rautati? Ignora-le! O zi minunata sa ai!

| Brâncuşi a răspuns:

Salut Azure, tu decizi este viata ta personala, dar eu spun sa ramai ajuti foarte mult comunitatea si esti o persoana foarte modesta si agreabila, sper ca parerea mea sa conteze, o seara minunata iti doresc!

| Azµre a răspuns (pentru Brâncuşi):

Salut și ție Dănuțe. Îți mulțumesc pentru răspuns, și tu ai fost și ești un băiat simpatic și cu capul pe umeri.

| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Ti-am vazut cateva raspunsuri... sincer TPU are nevoie de tine!

| Azµre a răspuns (pentru Xtadelo):

Mulțumesc, mult pentru răspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| MaliciousDeath a răspuns:

Scrii cu diacritice.Ai un plus de la mine.
Oricum,eu zic să nu-l închizi. După cum a zis şi @EpurasuusarupE,nu cere de mâncare,iar în caz că o să-ţi schimbi mentalitatea peste ceva timp,va fi amuzant să dai ochii cu cea din urmă,şi alte de-astea.
Contul să-l închizi doar atunci când devii dependent de site,ca măsură proprie de protecţie împotriva pierderii timpului într-un mod absolut inutil, iar asta s-o faci singur, fără să ceri păreri, care de altfel, n-au importanţă. Cheers.

| Azµre a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Mulțumesc pentru răspuns...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bre, sincer acum... ne-ai cam plictisit!
Dar lasa-l deschis, ca doar nu cere de mancare! Mai intri la anul, mai razi si tu nitel de ce copilarii scriai cand erai mic, chestii!
Oricum in doi, trei ani, o sa pari foooarte cult, tinand cont ca media de varsta va fi atunci de 7/8 ani, dupa cum se pare ca incurajeaza administratia dinamica TPU...
deci lasa-l deschis! TPU nu e al nostru, nici al urmasilor nostri, ci al urmasilor-urmasilor nostri...

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Un răspuns sincer, apreciez, știu că am plictisit și am enervat destulă lume pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine nu m-ai ajutat.
Poti sa inchizi contul linistit.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru răspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, nu pleca...
Nici eu nu intru chiar zilnic dar o fac din cand in cand. Cat despre raspunsurile tale de pana acum, sunt convinsa ca au fost mai mult decat folositoare. Sunt si asa destul de putine persoane bine informate pe aici, daca tu pleci si altii ca tine...
In scurt timp o sa devina TPU doar un site de divertisment.
Toate cele bune!

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună Elena. Mulțumesc pentru răspuns. TPU deja a devenit un site de divertisment, un site de glume pentru copii de 12-13 ani. Îmi pare rău dar acesta este adevărul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah, dar câte conturi nu mi-am șters eu. Pur și simplu ador să rămân aici ca să văd cum se prăbusește comunitatea asta încetișor... încetișor... încetișor.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a prăbușit demult... m-am săturat de acești copii.

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

Prăbușită cu adevărat va fi când vor rămâne doar copiii. Iar eu asta fac. Aștept momentul când ceilalți vor fi doar de formă, nelogați în cont de zile, săptămâni, luni de zile. N-am încredere niciodată în ștergerile astea de cont. Nu poți ști cu adevărat dacă cineva chiar a plecat. Însă când îi vezi contul prăfuit, e un semn.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Și faza cu Utilizatorul Lunii a fost cireașa de pe tort, asta e clar... ei nu sunt în stare să administreze acest site cum trebuie, le dau report-uri, spam-uri la mulți, răspunsul de la administrator este următorul: l-am sancționat nu se mai întâmaplă, după nici 10 minute face același lucru utilizatorul iarăși același răspuns primesc.

| Xenya a răspuns:

Inainte de a raspunde am aruncat un ochi la profilul tau si chiar am ramas placut impresionata de raspunsurile tale! Chiar daca te enerveaza multa lume de pe TPU trebuie doar sa ii ignori, nu trebuie sa te superi atat de tare incat sa iti inchizi contul.Multi utilizatori o sa iti duca dorul si o sa simta lipsa raspunsurilor tale! Esti printre putini utilizatori cerebrali si ar fi pacat sa te pierdem! Sper sa te mai gandesti! happy

| Azµre a răspuns (pentru Xenya):

Mulțumesc mult, ești o scumpă. Momentan mi-am redus din activitate pe site, voi vedea până la urmă ce voi face. Dar m-am cam săturat de multe lucruri...

| Xenya a răspuns (pentru Azµre):

Buna! Poti sa imi spui cateva lucruri care te dereanjeaza?
Eu trebuie sa recunosc ca nu sunt de foarte mult timp pe site dar am intalnit tot felul de persoane si uneori am actionat conform regulamentului dar am si ignorat multe...Acum trebuie sa recunosc ca ma scot din minti toti picii de 11, 12, 13 ani care pun intrebari cretine, am eu impresia sau au invadat tot site-ul?

| Azµre a răspuns (pentru Xenya):

Îmi cer scuze pentru întârziere.
În afară de piticoții de pe site și de jignirile lor, mai sunt și useri tâmpiți care te insultă și nu numai.
Ar mai fi administrația care nu știe nici măcar cum să sancționeze un user, le dă avertismente și ei tot pun întrebări stupide pe site sau jignesc și așa mai departe. Sunt multe.

| Xenya a răspuns (pentru Azµre):

...tu chiar ti-ai redus din activitate, deja sunt suparata! Si pe mine ma deranjeaza administratia deoarece am fost jignita de un user si nici macar nu i-au suspendar contul chiar daca au spus ca asta vor face! Chiar daca sunt o persoana care tine foarte mult la respect se poate spuna ca iert anumite lucruri dar nu uit! In decursul timpului am invatat ca doar oamenii care stiu sa vorbeasca merita respect si atentie, restul trebuie trimisi inca o data la scoala! happy
Am inceput sa ignor toate rautatile si asta te rog si pe tine sa faci! happy O zi minunata in continuare!

| BiancaBaby a răspuns:

Nul inchide

| Azµre a răspuns (pentru BiancaBaby):

Muțumesc pentru răspuns.

| de2ed a răspuns:

Inchide-l ma doare la banana

| xoxo_9953 a răspuns:

Nu intru asa des,dar cand ma sperie ceva,sau nu gasesc raspuns la ceva, intru intreb, mi se raspunde, si e folositor, ramai kiss (pe tine aici te-am gasit si mi-ai fost de folos )

| Azµre a răspuns (pentru xoxo_9953):

Mulțumesc, sărut mâna.