| Tufanelenacerasela a întrebat:

Buna seara! Puteți sa-mi recomandați va rog frumos și mie un orl ist de copii în Buzau? Copilul are 4 ani. Va mulțumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu va preocupă situația copilul Dumneavoastră Doamna întru cât să căutați un orl pentru copilul Dumneavoastră nu aveți chiar 1 minut de căutare pe internet?

| Tufanelenacerasela explică:

Dacă nu mi spuneați dvs chiar nu știam. Ferească dumnezeu ce răspuns. Normal ca am răsfoit tot internetul și toate recenziile despre toți medicii din Buzau, sunat la clinici și interesat dar e altfel când o persoana care a mai trecut printr-o situație ca a mea și știe din experienta proprie sa recomande medic bun cu care a avut de a face. Dacă nu aveți un răspuns care sa ajute un om nu mai judecați fără sa știți sacrificiile unui părinte. Fiecare facem tot ce este mai bun pentru copilul nostru.