| Blazex a întrebat:

Bună seara!
Stiu campania chio dureaza pana la 31 mai dar nu ma lasă să aloc sanse pentru Iphone 15 doar pentru experienta VIP, asta inseamna ca gata pentru Iphone?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai aici regulamentul campaniei lor https://chio.ro/......ificat.pdf

stai linistit ca majoritatea acestor concursuri sunt mai mult vrajeliwinking
daca nu am jucat in trecut la o multime de prostii...
sa nu mai credem toate prostiile
nu ai observat ca la orice croissant cumparat gata poti castiga prin tragere la sorti o masina de vreo 70.000 euro?winking

| Blazex explică (pentru Simpatic):

Păi da dar am crezut că va dura pana la sfarsitul acestui lunii