| kaciumeghe76 a întrebat:

Buna seara TPU. zilele acestea am cumparat un calculator.are procesor i3, 4g,hard de 1terra.problema e ca se blocheaza si se restarteaza singur dupa o perioada.care ar fi cauza? va multumesc!

1 răspuns:
| Verdes_Eduard-Andrei_1990 a răspuns:

Mai bine intrebi un specialist care se uita in el sau in bios. Dar motivul cel mai des intalnit pentru care se restarteaza este temperatura crescuta a procesorului. Deci ai putea ruga pe cineva sa vina sa iti scoata toate componentele sa il deprafuiesti si sa le pui la loc. Succes!