| eugensuperstar a întrebat:

Buna seara, voi cum va imbracati cand mergeti la consult si ecografie la doctor in privat?
Voi cum ati mers imbracati la spital?
Poti merge in pantaloni de trening?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Evident, poti merge cum vrei tu. Pana la urma te duci la doctor, nu la interviu pentru un job de doctor.

| darrio2007 a răspuns:

Te imbraci normal. Curat sa fii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Costum, camasa si cratava. Neapărat.

| Zuzu1991 a răspuns:

Rochie de seara cu fusta scurta si mulata

deci, hai sa recapitulam, te duci la doctor privat, unde costa de ustura, dar te jenezi de imbracat casual?
ce o sa faci cand o sa nasti? cand o sa iti vada toti partea cea mai intima? o sa lesini de jena?

| Nirvanaaa a răspuns:

Poți merge in ce vrei tu. E bine însă sa fie haine cât mai lejere și comode pentru ca la nevoie ori va fi nevoie sân te dezbraci sa te examineze ori sa ridici hainele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poți îmbrăca cum vrei doar sa îți fie comod

| Gabryel85 a răspuns:

Sigur, sa fie cat mai comod, sa te poti dezbraca repede, la nevoie (pentru consultatie).