| Irina009 a întrebat:

Buna seara, vreau si eu sa stiu ceva.
Am dat comanda de pe un site la un parfum One million Paco rabanne. Comanda mi-a venit repede, am facut acest parfum cadou pentru tatal meu, ce credeti 300 de lei irositi. Era la reducere de pe Emag, dupa 4 ore i l-am dat tatalui, era impachetat bine voiam sa fie ceva frumos si cand l-a desfacut cutia era uda dinauntru, si mirosea foarte tare din cauza parfumului. Ma gandeam poate cand l-a desfacut a apasat din greseala pe aia de sus unde sare puful. Ma rog era una cutia si a inceput sa se ia de pe capacul ala auriul, ala urat rau, el nu era ud de loc si m-am dat un puf pe mana, in 20 de minute a disparut mirosul. Am si intrebat inainte sa-mi vina coletul daca e original si mi-au spus " Buna ziua, parfumul este produs 100% original"...

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Din ce am văzut eu, eMAG vinde produse și de la alte magazine. Ei garantează doar originalitatea produselor vândute tot de ei, de eMAG, nu de alți distribuitori prin eMAG sad

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

De ce nu te-ai dus intr-un magazin autorizat sa cumperi direct de acolo gen cum e Sephora? Asa vedeai pe ce dai banii, cei de la eMAG sunt din ce in ce mai neseriosi.