| Lorena_6574 a întrebat:

spuneti-mi si mie de unde pot descarca metin2gx.ro? ca am intrat pe site, am scris acel cod din dreapta sus, am asteptat 45 de secunde si nu mi-o aparut nimic... spuneti-mi va rog ca am jocat acum un an si mi-e dor de el... va rog foarte mult!

4 răspunsuri:
| aLe_9530 a răspuns:

Nu pot sa dau link... dar iti explic...scrii pe google metin2gx.ro si o sa-ti apara Metin2 GX Private Servar si sub asta Descarcare. apesi acolo si il descarci.

| Lorena_6574 explică:

Am incercat dar nu mergecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

| Jawsz a răspuns:

Eu stiu da mie nu-mi mergecrying(((((( dai p metin2gx la google si iti apare acolo descarcare si dai dup aia dai download si gata eu l-am descarcat d 10 ori si al draq nu merge la minecrying(
funda?