| theLITTLEsunShine a întrebat:

Spuneti-ti sh mie niste statusuri de mess misto. Nu conteaza de care (pot fi de Dragoste, haoiase:p, DnD/Busy.Etc.App. imi plac filmele horror... poate imi dati sh niste statusuri horror. Pot fi sau site-uri.) Ms. Dau fundita la cele mai multe si interesante :-p! La restul VOT! =p

Răspuns Câştigător
| kidukka6 a răspuns:

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge!

-Mananc...Nu vb cu gura plina!big grin
spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese. Caci cand am fost a ta nu ti-a pasat! Iar acum cu altu` am plecat,imediat de mine ti-ai adus aminte! Ei bine... raman doar acele cuvinte.]

Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima , pe care nu le poti pronunta !

Zambeste , atunci cand doare cel mai mult !

Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme tot as glumi!pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!

Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.

Zambeshte chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune pentru ultima data azi :-x

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce

N.am sa rup in doua pozele in care ne imbratzisham

Fiindca imi e dor de baiatu' pe care mai de mult il iubeam

Shi poate crezi ca gresesc...E felul meu de a fi

Nu ai intzeles thu

V.a intzelege altu' ![:-x]

N.o sa dispar ca ski fumu'n zare

Chiar daca doare ma face mai puternica

Shi ashtept de la viata o noua provocare

Nu alerga dupa ce nu poti simtzi
Pentru ca nu te poti mintzi

O tanara actrita plina de talente. execelez la capitolul lipsa de sentimente

''Doare sa plangi cu lacrimi amare,

Dar sa razi cand esti trista doare si mai tare.''

Opreste`ma Opreste`ma ma rog mereu asa
Cand trec prin fata ta
Opreste`ma Opreste`ma
Nu imi spune nimic Opreste`ma un pic

Atunci te-ai uitat dupa ea .abea acum tiai dat seama ca eu sunt singura ce te iubea

te am iertat de atea ori sh acum ca nici makar nu stiu d ece m ai parasit mai vreau sa - ti

spun decat un singur lucru. ca te am iubit si te voi iubi mereu. chiar daca pe tine nu te

doare ca nu mai suntem impreuna

cat timp u iti bateai joc de mine eu plangeam iar in timpul ce tu radeai eu lacrimile mi le

stergeam.

Cu indifetentsa ta m`ai facut tare.Acum nu`ti convine dar incet incet calc pe urmele tale.

punct de azi incep o viata noua fara griji,fara sentimente,fara regrete

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant,Minciuna ! Si toate fara nici un

motiv ! Am gresit din nou.Am Oferit dragoste , Unde trebuia sa ofer indiferentza.

Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt…

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortsii masii pe cei care mi-au vrut rau ! `

Ce te-ai gandit ca indiferentsa ta ma doare? ha`?! nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Shi isi joaca bine Rolul, inOcenta, chip pervers.

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea !

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !

Dabea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

Eu nu sufar de nebunie … ma bucur de ea in fiecare minut.

Eu...imi traiesc viatsa asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc...da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Nu-mi pasa ce vei face de acum inainte./dar un singur lucru tine minte baiatul meu./ai luptat candva.sa-ti dau dragostea mea/si acum ai perdut-o

Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departe

Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.

Nu-i pentru prima oara
Imaginatia-mi zboara
Dincolo de culmile cunoscute de voi
Departe de orice bariera pusa
In mintea mea nu e urma de regula impusa

Vrei sa incerci dar nu ai curaj.vrei sa ma atingi dar totu`i un miraj.renunta la vise sunt lucruri interzise

Barfa E Reclama Fara Plata. Deci Barfeste Fata. Oricum eu voi fii mai castigata

In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat.

Asta-s eu,n-am ce sa fac.Am vazut ce fete-ti plac.Nu`mi voi da ochii peste cap.Nu pot fi cum ai visat!

Ador ca sunt atat de mica pe langa tine.Ador ca ma simt in siguranta langa tine.Ador fiecare atingere.Ador diminetile cu tine.Te ador pe tine!

Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu`ti raspunde"

"Am gresit din nou am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferentza Am Intrebari De Pus Raspunsuri De Dat Ganduri De Ascuns OAMENI DE UITAT!"

"Inchid usa,sting lumina,trag oblonul si incui magazinul meu de vise nu mai vinde nimanui!"

"Chiar daca nu imi convine ceva arat un zambet de parca nu s-ar fi intamplat nimic."

"Vei cauta privirea mea,in fiecare "ea" din viata ta!"

"Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti,pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta."

"Nu ma las condusa,nu am dc sa admit,am o sansa'n viata sh'am invatat sa profit"

"Suficient de matura sa stiu ce imi doresc,dar suficient de copila sa ma prefac ca nu'mi dau seama"

"Poate am aere'n cap asta e doar problema mea nu poti sa ma suporti asta e doar problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija d viata ta nu d a mea"

"Incerc sa-mi ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie "

"Nu mai sunt fetitza pe care o stiai u mai de mult Poate nici n-ai observat De la un timp am mai crescut"

"Viseaza la ceea ce vrei sa visezi,du-te acolo unde vrei sa mergi,fii ceea ce vrei sa fii,ai doar o viata pentru a face ceea ce vrei sa-ti propui"

"Ne leaga de prea mult timp prea multe n'ai cum sa le stergi dar incepi sa uiti tot ce'a fost mai frumos si gresesti"

"Ce le tot pasa pe cine iubesc,cu cine vorbesc,de ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac...cu cine,cum,unde si cat!"

"De ce oare vb u despre mine?de ce oare ma pui la un loc ca tine?in fata mea nu ai cuvant nu ma cunosti deloc,habar nu ai cine sunt"

De atunci a trecut o saptamana si acum daca suna,am sa-l las cu telefonu-n mana in fine, bine poate-mi vine mintea la cap,mai vorbim.ca daca suna,suna ocupat. "

"Viseaza ca si cand ai trai pentru totdeauna, traieste ca si cand ai muri azi..."

Îmi e dor de tine.de căldura ta...în zilele când mă culcam cu tine...draga mea pajama:]]]]

Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos.Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

Am ramas la fel de innocenta.diferenta este ca acum nu imi mai este frica de aparenta.iubesc p cine ma iubeshte.

Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleaseu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens

Pentru Un Moment.Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce "

» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva •?-+ •»

•De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!•

» •O arzi nemotivat de ***. Esti timp pierdut.capitol sters Eu am plecat• »»

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :

Sa poti sa crezi Cand unii te insala, Sa te ridici Cand altii te doboara, Sa poti pastra Cand altii vor sa te alunge Sa razi chiar daca sufletul iti plange Si cald ramai Chiar daca afara ninge Aceasta-i arta DE A INVINGE

ThE uItI lA mN iNvIdIoAsA pHe sUb BrEtOn DaR eO ThE vAd MaI pIeRdUtHa ca Un ApEL Pe TeLeFoN:X

"uiTa`te atent nu InSiSteNt priVeStHE dAr nu aTinge tE pOt resPiNge ! viseaza dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"

? ?draga nu ma privi cu ura spui te iubeshte dar eu sunt mai bunaa.j Inca ceva papusha e o diferenta intre mine si tine.Eu nu am sange de tarfa in mine.Asa ca tine[]

Mi-ai murdarit zambetul dar prietenii l-au facut mai stralucitor ca inainte

Stai chill ca deloc nu m'a durat.Papaaaaaaaaaa te pupppp:*Hai cauta'ma'n trecut !
Fi sincer...ti-e dor ,am dreptate? Pentru ca atunci cand ai fost cu mine,am trecut prin toate!

Chiar daca face el pe duru . Stiu ca ma iubeste

Te Prefaci Ca Nu O Placi,Dar Tu Tot La Ea Tragi

esentele tari se tin in sticlutele mici :->

-Mie greu sa'ti spun in vorbe ce e in inima mea.

-Atata timp cat nu-ti pasa unde esti.nu te vei rataci niciodata

-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s'a intamplat :X

-incepi sa'mi spui:"s'a terminat". sh acum regreti ca ai plecat.

Azi in urma voi lasa zilele din viata mea,clipa cand eu te am pierdut,ziua cand te am cunoscut.

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Asta e felul meu.daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu
Las-o asa, trage cortina, show-ul s-a incheiat, stinge lumina !

Filmul se deruleaza ,o noua imagine mi se contureaza !

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!

sunt copilul care se murdăreşte cu ciocolată.
sunt adolescenta care dansează în ritm alert.
sunt romantica incurabilă care subliniază citate.
sunt artista care îmbracă roluri
sunt timida care nu sărută prima
sunt suportera care aclamă din tribune
sunt femeia plină de pasiune
sunt pictorul buimac în varianta feminină
sunt poştaşul cu scrisori de amor

Am invatat azi ca viata nu e roz
DAR pensula e in mana TA
De TINE depinde cum o fardezi

In viata este ca la bal mascat , cand toata lumea isi scoate masca , piere veselia

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas!

Zambet fals.Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant. Minciuna ! Si toate fara nici un motiv ! Am gresit din nou.Am Oferit dragoste , Unde trebuia sa ofer indiferentza

Nu vreau sa vars lacrimi vreau sa imi pastrez surasul Pentru ca dupa lacrimi vine plansul Au fost atatea lucruri ce ne-au legat In tot acel timp de neuitat

e tarziu sa imi ceri sa mai fiu cea de ieri.cand uh acum esti nicaieri.dupa cate ne-am zis.m-am inchis intr-un vis.acolo totul e asa cum mi-ai promis

Ma inec in lacrimi de dor Ma sufoc in aer mult pre trist M-am obisnuit sa ador o iubire care m-a ucis…o iubire care m-a ucis…o iubire care m-a ucis...o iubire care.sa stins

"Ma esti prost ? Cum ai putut s.o lasi sa plece` cand tu o iubesti si ea te iubeste ?"

De azi poti sa apartii oricui Nu mai e treaba mea! N-ai inteles ca am tinut la tine fara interes,iar acum ma intorc la cum eram bineintele

Ai grija de tine,si de tarfa ta. Sa te doara inima cand te uiti la poza mea!

Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut Cand ma Vezi ca Zambesc frumos.Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost.

Nu am spus ca nu te aud.Am spus doar ca nu te ascult.tu ma vorbesti doar de rau. Nu am timp de rasul tau. Am o treaba importanta. Sa devin mai

Figuranta.

Poate am aere in cap.Asta e problema mea.Nu poti sa ma suporti E doar problema ta Nu ma cunosti Nu mai comentaAi grija d viata ta Nu de a mea

Imi place viata nu ma poti judeca, nu trebuie sa`ti scriu vreun raport pe unde umblu, s`au cand ma intorc! "

Respectul e ceea ce primesti pentru ceea ce faci Tu ma barfesti pe mine deci din respect ma pish pe tine

"Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!"

Nu`s o papushik pe baza de arc!Vreiti sa faceti ceva pentru mine? Facetzi infarct

Nu Ne recunosthy? Nici nu-ti obosii fata.Nu sntem pentru tne Sh jtim sa ne traim viata !

Ce`am fost.Sntem sh acum VOm fi sh mai tarziu

Nu,mi pasa ce zice lumea [-x.nhu dau 2 bani p ea traiesc cum vreau ca dOar e viatsa mea

Extravaganta Esti campioana E randul tau pe boxe sus acolo :X Hai odata ! :X Da bluza jos usor.Paseste intr-un decor.Si sigur o sa`ti placa sa fii admirata

•O arzi nemotivat Esti timp pierdut.capitol sters Eu am plecat•

Dak eu sunt subieCt de barfa , Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea .Eu mereu deaSupra ta !"?

Lasa’ma cu textele ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza aproape tot ce mi’am dorit am obtinut si daca nu a fost asa.a fost pentru. ca n’am vrut!

Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti

invidia va apasa! nimic nu va convinee! may bine frayerele sa taca asa km se cuvine "

Nebuna sunt eu ca te-am iubit,fraier esti thu ca n-ai simtit,de vina sunt eu ca te-am crezut,si-am pierdut, n-are rost sa-ti mai explic n-are rost sa ma complic\

Si daca simti ca te iubescc nu profita [:-ჯ ]mi`e de`ajuns ca te`ai jucat cu` viatsa mea.[ .]

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` esentZa tare, aSta e | FetitzA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare

Ti-a venit taxiul du-te pe drumul tau ca tie nu tie bine decat cand mi-e mie rau

Nu ma intereseaza ce crezi tu , nu te cunosc , e o tara libera , deci esti liber sa fii prost .

Vorbele tale nu mai au valoare , stiu ca indiferenta doare , nu te ascult , nu am nevoie de povesti , nu te ascult , te las sa vorbesti !

Nu ma mai ai , am plecat , tu pe drumul tau , eu pe al meu , nu privi inapoi , nepasator cum ai fost mereu .

Acum vad . prea frumos m-am purtat. Dragul meu. e clar ! tzi` s-a urcat la cap .

Am facut greseli si mi le-am corectat/ Si tin mereu minte de unde-am plecat/ Am sclipirea in minte/ Si viata-nainte / Si stiu foarte bine / Ca mereu este-un maine...

Spune-i lui ce probleme ai ca te`ntelege ! Si el a trecut prin multe,poate reuseste sa le lege.o intamplare de alta si sa realizeze ca voi,ati fost defapt facuti ca sa traiti amandoi ;x

•Tu imi spui ca vrei sa fiu doar a ta. Hai arata`mi ce`mi poti da

ø sa tє miήt faci` paяTє diή viªtª` mєª. stii` biήє pєήtяu tiήє tøt ªS` dª ήimic :-x.

Astazi sunt doar .
un cerc cu o umbra de punct
un punct ce plange devenind
o virgula-n tacere

"Lacrimile sunt cuvintele pe care inima nu le poate exprima"

Tu te prefaci ca ma iubesti,iar eu ma prefac ca te cred!

.cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Spune-i stop cand te streseaza,spune-i ca exagereaza. Nu intelege? Abereaza? Spune-i "PA" si se calmeaza

In continuare. Crezi ca Totu` iti Apartine. Potzi sa Ai Orice. Insa Klar Nu Shi` Pe MiNE ….

Te gandesti, aberezi, trezeste-te . prea frumos visezi .

Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…;xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>;D

Nu tOate lucrurile ne vOr merge bine.dar vOm trece peste tOate amandOua.tu si cu mine.;x;x;x .

cU zambetul pe fata spun ca nU`mi PASA

• Esti locu'n care intotdeauna m'am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

• M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea •

• In mintea si inima mea o sa ramai toata viata • Chiar si atunci cand am sa mor si in mormant am sa`ti duc dor ! •

» Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mea . Si pe tine dragostea mea »

`• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceput . •

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare.orice zi`n plus...sunt mai sus .restu`?doar vorbe goale !

.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Mai bine lasa Fa`te ca nu`tzi pasa!

.Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

♥~*~Ce crezi?Nu`mi pasa niky de tine.Niky de ia.Esty khyar jegos dk ay ales asaa...~*~

-• Stii ´ Nu Ejti primu ´ kre ma pus S ´ mă schimb in Repetate ´ Ori ,.Da ejti primu kre ´ ma Pus Pe Ganduri ´ •

Ea ma certa,ea ma`ntselege ea e sora mea sh mi`o dovedesteeeee

-• Aplic o lege simpla : putin egoism si multa caterinca

Raspunde-mi la intrebare si tine capu' sus chiar daca doare: "Cand m-ai inselat, atunci ma mai iubeai oare?!"

Nu uita si adu-ti aminte...Cand in telefonu' ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte

Ea e fata pe care ai ranit-o cand ai plecat, este singura care te-a iubit cu adevarat. Ea nu e de vina ca intre voi s-a terminat. "Sa ai grija de tine" i-a zis cand a plecat!

Parca ieri, impreuna pe strada ne plimbam. Amintirile acum e tot ce mai am. Aveai o fire nebuna, asa ai fost mereu. Nimeni nu te-a inteles cum am facut-o eu!:*

Ma intreaba: "Ce s-a intamplat cu tine?". Eu ii raspund cam ironic: "Mai ai vreo treaba cu mine?".

Ma intrebi de ce-ti vorbesc asa. Cum altfel vrei sa iti vorbesc? Cand zi de zi din vina ta, am incetat sa te iubesc!

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

regina .un pion .o luptatoare .un fior .o valoare .Un plus de calitate, un minus inexistent .o fata cu acelasi sentiment!
Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine

Aiurea te minti ca nu'ti pasa! Aiurea spui ca nu mai conteaza! Aiurea te prefaci ca esti bine! Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!

.Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesccc.c din n0u`. asta`i t0t ce c0nteaszaa`.

Ce s`ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! As face nOptile zile Daca n`ar fi ea.

Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu pOti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥ !""

-Si te doare când vezi că nu`mi pasă, şi îţi zic mereu: nu mai contează, hai lasă

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mne.ishi cere sKuzee tarfaa`! "

Acum ecoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA! "
daca vrei horror p-ai cauta statusuri horror siti da de toate
Sper ca te-am ajutath

2 răspunsuri:
| kidukka6 a răspuns:

Si Funda? Pt ce am scris atat?

| theLITTLEsunShine explică:

Sh site-uri de avatere cu mesaj pe ele. kiss... Imi plac avatarele alea... :-p