| alexia222 a întrebat:

Sti cineva un program de facut poze in afara de photosape,, photomagic? Funda!happyMs

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Programele de care zici tu sunt programe de editat poze, nu de facutwinking
si mai sunt destule in genul lor, online sau download: Photoshop (cel mai complex si cunoscut, cu el editeaza astia la TV tenul la alea de fac reclamala creme anti riduri, sau albesc dintii cand fac reclama la pasta de dinti si tot asahee hee, Photofiltre, Fotofunia, Sumo Paint pe care il folosesc eu si este program online si ti-l recomand, este aproape la felca photoshopul, cu layere, brush-uri etc, doar ca online, ca photoshop-ul nu sunt sigura ca il gasesti gratis in varianta fullwinking

2 răspunsuri:
| LarisaMaria a răspuns:

Picknik

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pentru modificat poze eu folosesc programul ''Gimp''.