| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot ascunde un grup pe facebook? Adica stiti ca e "grup deschis" cum il pot face "grup inchis"?
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Annitu30 a răspuns:

Eu ma ocup de multe grupuri, inclusiv unele inchise. Deci, ca sa iti faci grupul inchis, intri pe el, dai sus pe cheita aia, adica la setari> editeaza setarile grupului> si la Confidenţialitate alegi "grup inchis". apoi dai jos de tot "salveaza" :*
sper ca ai reusit. daca nu, imi ceri detalii si incerc sa-ti explic si mai bine.

| AndraEatsyourBrain a răspuns (pentru Annitu30):

Nu gasesc. rolling on the floor)))) blushing

| AndraEatsyourBrain a răspuns (pentru Annitu30):

Multumesc muult :*

| Annitu30 a răspuns (pentru AndraEatsyourBrain):

Nu ai de ce :* te descurci acum?

| AndraEatsyourBrain a răspuns (pentru Annitu30):

Da, l-am facut inchis:*