| lululuiza a întrebat:

stie cineva niste anime-uri gen Uta no prince-sama sau Deadman Wonderland?

2 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Nana ( Poti spune ca e ceva asemanator cu Uta no prince-sama si mult mai interesant )
Kaleido star (Unul din primele anime`uri vazute de mine. Personajele sunt superbe, bine conturate, grafica faina. Uita`te daca nu l`ai vazut love struck )
Sankarea ( Lol singurul anime /serial cu zombie care ma captivat. Are si secvente romantice si comedie xD tot ce vrei )
Kaichou wa Maid-sama ( O poveste de dragoste frumoasa. Usui arata genial

| JeSuisElle a răspuns (pentru JeSuisElle):

Shiki ( Cred ca se claseaza pe locul 2 in top`ul anime`urilor vazute de mine