| UnGandCald a întrebat:

happy Stie cineva psihologi online pentru a discuta diferite probleme din familie, sentimentale?

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Nu stiu daca exista,dar te-as sfatui mai bine, sa mergi la unul specializat,cu "patalama", dar poti sa-ti spui pasurile si pe acest site, deoarece unii, chiar din experienta lor, te-ar putea ajuta cu vreun sfat.Doar sa stii sa alegi intre raspunsurile celor care scriu, doar sa spuna ceva si cei care, prin experienta lor, pot sa-ti dea niste sfaturi.Ce varsta ai, sex?

| UnGandCald explică (pentru pietrean):

Am 17 si sunt fata.

| pietrean a răspuns (pentru UnGandCald):

La varsta asta, chiar esti vulnerabila, in ceea ce privesc problemele vietii:iubirea, afectiunea parintilor, diferentele de opinii intre parainti si copii.Totul e sa incerci sa intelegi situatiile ivite,"lipsa de preocupare"a parintilor fata de tine.Stiu ce vorbesc,deoarece,fara voia mea,nu am fost alaturi de fica mea,cand avea incertitudini(trebuia sa muncesc, ca sa pot intretine familia).Dar, acum, tu ai posibilitatea sa apelezi la psihologi, sa te faca sa intelegi anumite probleme.

| RoxKnkK a răspuns:

Da normal ca exista!
http://www.topexperti.ro/psiholog-online?gclid=COLM1fP1vbcCFcSz3godMCQA2A
aici poti sa ii pui intrebari cuiva ...sau sa intri pe cheat cu el insa asta costa. insa merge si prin intrebare si poti sa i raspunzi si la ce o sa iti spuna...deci e comvenabil