| kidulinha a întrebat:

Stiti ca Prison Break S04 s-a terminat cu. mormantul lui Michael. Producatorii serialului vorbesc despre Prison Break S05. Va reveni Michael? Adica moartea lui a fost doar o inscenare a lui? >: Cum credeti ca va fi S05?

1 răspuns:
| YoAnNa a răspuns:

Am vazut si eu tot serialul. Un serial superb! Nu stiu daca o sa mai vad un serial care sa-l intreaca! In legatura cu intrebarea ta daca se va mai face Sezonul 5 nu cred ca va mai fi Michael. kiss