| SexyBlue a întrebat:

Salut,astazi am terminat Prison Break. Vreau sa spun ca serialul asta m-a impresionat profund,jos palaria pentru scenaristi dar si pentru regizor. Sincer sa fiu nu am vazut alte seriale si nu am dreptul sa critic, dar acesta pentru mine este si va ramane cel mai bun..Finalul insa m-a emotionat si intristat foarte tare, dar inca sper ca in sezonul 5 va reveni Michael. Am 2 intrebari : 1) Cand credeti mai exact ca va aparea sezonul 5; Va reveni MIchael?. 2) Ce alt serial imi recomandati dar daca se poate cu la fel de multa actiune si sa dea dependenta ca Prison breakhappy Funda!

Răspuns Câştigător
| nikkoss29 a răspuns:

Citeste aici:
http://colectiefilme.cinemagie.info/......rison.html

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Prison Break: Sequel (miniserie, va apărea în 2016, nu se știe o dată exactă, încă), mai jos, vezi anul apariției sequel-ului și cast-ul↓
http://www.imdb.com/title/tt4928092/
Alt serial, îți recomand:Rectify (2013-)

| AlicEcila a răspuns:

Într-adevăr, prison break este cel mai bun serial. Am auzit ca sezonul 5 apare cu 10 episoade in 2016, nu se stie data exacta, dar cred ca prin aprilie. Iar in sezonul 4 michael si a inscenat moartea cum a facut si mama lui. Deci in sezonul 5 apare si michael. happy