| Lya_Relya_1993 a întrebat:

stiti vreo firma de promotii care are nevoie de promoter? as vrea sa fac promotii dar nu stiu nici o firma si firma la care am m-ai facut promotii nu rasp la tel..mswinking

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Eu am fost de curand la doua firme si de la ambele am primit oferte de promotii aproape de cum m-am inscris. Uite, pentru prima firma, iti las un numar de telefon, suna si o sa-ti raspunda o fata care lucreaza ca un fel de secretara si intreaba daca mai au nevoie de promoteri.Probabil o sa spuna ca da si o sa-ti dea mai multe informatii si o sa te cheme la sediul lor ca sa te inscrii:0730073954(apropo,ambele firme sunt in Bucuresti)
Si pentru cealalta iti dau un site, se numeste Grup Sapte: http://www.grupsapte.ro/
Si ca sa-ti trimiti CV-ul cum ar veni, da click sus in dreapta pe Careers>Colaborators>Hostess Promotii si o sa vezi ca iti da un formular de completat.Ambele firme sunt destul de serioase si o sa te sune inapoi probabil.:)

| bla1234 a răspuns (pentru anss23):

Buna, te-as ruga si eu ceva... poti sa-mi spui numele firmei cu nr :0730073954? Am primit un apel si nu am credit sa sun inapoi, asa daca as sti despre cine este vorba as trimite un mail. Mersi happy