| shaormamare a întrebat:

Stiu ca acum e vacanta si in rest e scoala online, dar, intreb pentru dupa aceste 'perioade', daca ma plictisesc in pauze pentru ca nu prea am ce face si cu cine vorbi, si ma simt penibil sa stau pur si simplu si sa ma uit la peretele din fata mea. Ce as putea face? Cel mai creativ raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Roberrt21 a răspuns:

Citeste o carte, sau iesi si ia aer plimbându te prin curtea școlii.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai tu cauti doar un raspuns creativ, nu unul care da te ajute, chair si daca ar fi de un rand? :/

In orice caz, gandeste-te ca persoanele care trebuie sa se intalneasca, o sa se intalneasca, este inevitabil.
Plus ca persoanele care se aseamana... se aduna, cum ar fi zicala.
Mai sunt si alte persoane care gandesc ca tine, o sa dai de aceste persoane, cu puncte comune.

Nu trebuie sa tragi concluzii pripite de acum, astepta pana la momentul respectiv si o sa vezi atunci ce se intampla.

Pana atunci ar trebui sa te simti bine si fericit. Daca emani o energie pozitiva... persoanele potrivite care sa vada asta, nu vor intarzia sa apara.