| Pau a întrebat:

Buna!happy
Sunt clasa a 8-a si de pe acum trebuie sa ma gandesc la ce liceu sa ma duc.ma puteti ajuta?
Ar fi de preferat un liceu de limbi straine, orice, in afara de mate si chimiestraight face
ceva licee din cluj daca stiti sa imi spuneti si sa imi precizati si care este media cu care pot intrahappy
Dau fundita(normaltongue)

1 răspuns:
| Madalina1996 a răspuns:

Pai eu cred ca ar fi minunat un liceu de sport sau de filologie.Si eu sunt in aceeasi situatie! Si cred ca filologia este cea mai buna alegere.Nu sunt din Cluj. Sorry!