| Vadik a întrebat:

sunt din Basarabia. acum vreau sa-mi continuii studiile in Romania la vreo facultate de Medicina. Media anuala fiindu-mi in jur la 8.00 Am sanse s intru undeva?[sunt de acord si cu contract] (am auzit la stiri ca BAC-ul in RO a fost sustinut circa de 30% numai) ma gindesc si eu poate nu va fi concurenta. sper ajutati va rog cu un sfat. ce sa fac la ce sa ma gindesc.

Ms mult anticipat de raspuns. dvs. :*

1 răspuns:
| nniiccoollaaee a răspuns:

Wa vadik speranta moare ultima ai sa intri plea ai sa vezi! bafta!