| elena16 a întrebat:

sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani si ne-am hotarat sa ne incepem viata sexuala dar mie inca mie putin frica.nu stiu ce sa fac. uneori sunt foarte sigura pe mine insa cateodata ma gandesc sa nu regret dupa.ne iubim cel mai mult si cred ca merita asta dupa atata timp voi ce credeti? multumesc ast raspunsuri :*

1 răspuns:
| ATHOS a răspuns:

Sa astepti sa fii pregatita in mod corespunzator. Dac te iubeste cu adevarat va mai astepta!