| ElenaDanielaE a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de aproape 2 luni, dar de cam vreo 2 saptamani s-a schimbat tot la relatia noastra...
El este la liceu (clasa a X -a ), iar eu in generala ( clasa a VIII - a )... inainte venea la scoala, ma ducea acasa, dar timp de o saptamana nu a mai venit deloc, mi-a zis ca s-a certat cu parintii si am inteles.
Sambata am fost in club, am stat doar 2 ore amandoi, apoi el a plecat cu niste colegi si eu am ramas cu prietenii.
El nu mai are minute si nici eu nu prea am... Daca el nu ma suna nici eu nu-l sun!laughing Ma mai suna de la fratele sau, acum l-am sunat eu si are telefonul inchis thinking
Vreau sa mentionez ca despre aceasta relatie stiu si parintii nostri si sunt de acord, mai ales ca se cunosc!
Am mai avut momente din astea si am trecut peste, dar parca de data aceasta este ceva mai "grav"
Duminica este ziua mea, credeti ca vom mai fi impreuna pana atunci? Vreau sa va dati cu parerea despre ce se va intampla cu relatia noastra... Si nu vreau rapunsuri "la vrajeala". Dau funda... happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu este obligatoriu ca o relatie sa tina mai mult de doua luni. Relatia voastra nu mai exista.

| ElenaDanielaE explică (pentru neutrino):

Adevarul aceasta era, relatia noastra nu mai exista. Ne-am despartit, oricum...batting eyelashes. Multumesc pentru parere! happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai daca nici duminica nu vine la tine fiind ziua ta inseamna ca nu tine la tine

| ElenaDanielaE explică (pentru mona):

Vine duminica, sigur! happy